Pět let navíc

Společnost Alliance Tire Group (ATG) vlastněná koncernem Yokohama Rubber Co Ltd. rozšiřuje záruční podmínky u svých prémiových pneumatik pro zemědělský sektor a to z pěti na deset let. Rozšířená záruka se týká radiálních pneumatik Alliance, Galaxy a Primex s ocelovou kostrou nárazníku a tradičními rozměry vhodnými pro traktory, postřikovače, návěsy i sklizňové stroje. Pro ostatní pneumatiky z koncernu ATG používané v sektoru zemědělství je záruka rovněž rozšířena na sedm let.

Nová záruka garantuje kvalitu materiálu při obvyklých podmínkách používání. Zohledňuje též intenzitu a dobu používání pneumatik, protože s používáním a stářím klesá jejich hodnota. Do prvních dvou let a ojetí vzorku do 25 % je pneumatika hodnocena stejně jako nová, pak její cena klesá a při desetiletém stáří a 5% vzorku má kalkulovanou hodnotu 5 % z pořizovací ceny.

„Oznámení o nových záručních podmínkách společností ATG je jasným důkazem důvěry v odborné znalosti našich výzkumných a vývojových inženýrů, vynikající kvality produktů na všech výrobních místech společnosti ATG a silné zálohy znalostí a zkušeností značky Yokohama. V rámci společnosti Alliance jsme odhodláni zavádět inovace, nejnovější technologie a prémiové komponenty. Máme velkou důvěru v kvalitu a spolehlivost pneumatik značky Alliance. To je důvod, proč nyní poskytujeme našim zákazníkům přední světové záruční standardy, “ říká Angelo Noronha, prezident ATG pro Evropu, Střední východ a Afriku.*

Podrobné informace o podmínkách záruky na pneumatiky společnosti ATG naleznete na webových stránkách společnosti: www.atgtire.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *