Kategorie:
Pneumatiky
Štítky:

Pneumatika je důležitou komponentou

Stánek společnosti BKT na Agritechnice lákal návštěvníky svými futuristickými prvky. Společnost tak prezentovala své zaměření na řešení palčivých otázek dnešního zemědělství a zemědělství budoucnosti v souvislosti s jeho udržitelností. Začátek všeho vidí v ochraně půdy. Její záměr se zrcadlí i v třech představených novinkách - pneumatice FL 633Performa, V-Flexa a Ridemax FL 699.

Cílem vývoje nových technologií a produktů je zvýšení efektivity pracovních operací při současném zachování životního prostředí. Na stánku byly k vidění všechny tři novinky, ale také nejprodávanější modely pneumatik BKT.

V-Flexa, ještě menší tlak

V-Flexa je řada flotačních pneumatik nové generace s technologií VF (Very High Flexion), která se vyznačuje velkou nosností i při nízkém husticím tlaku, který je o 30 % nižší než husticí tlak standardních pneumatik stejné velikosti. Pneumatiky jsou dále vybaveny ocelovými pásy, které propůjčují větší odolnost kostře a chrání ji před nárazy. Velmi odolná je i bočnice díky dalším třem ocelovým pásům. Důležitým parametrem je také pružnost bočnice, která umožňuje zvětšit kontaktní plochu, rozložit hmotnost a snížit zatížení půdy. V-Flexa je k dispozici ve velikosti VF 600/55 R26.5

FL 633 Performa

Nákladní automobily jsou mnohde nedílnou součástí flotily zemědělských strojů a společnost BKT proto na Agritechnice představila zbrusu novou verzi pneumatiky zkonstruované pro zemědělská nákladní vozidla FL 633 Performa 600/50 R22.5. Flotační pneumatika těží ze své velmi odolné konstrukce, velké nosnosti a dlouhé životnosti a vhodná je jak pro využití na poli, tak pro jízdu po komunikacích, a dokonce i dálnicích, neboť je homologována až pro rychlost 100 km / h.

Ridemax FL 699

Flotilu novinek na výstavě Agritechnica doplnila pneumatika Ridemax FL 699 o velikosti 24 R 20,5. Díky vyztužené patce, která zajišťuje lepší stabilitu i při vysokých rychlostech, je pneumatika ideální pro jízdu po komunikacích s přívěsy a cisternami.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *