Polonesené pluhy LEMKEN pro nejtěžší podmínky

Otočné pluhy firmy Lemken se v naší zemědělské velkovýrobě výborně osvědčují již od svých začátků. Jsou spolehlivé, s velkou plošnou výkonností, vynikající manévrovací schopností a jednoduchou obsluhou. Dosahovaly vysoké kvality práce ve všech podmínkách. Také výběr orebních těles byl velmi široký a toto pozitivum si firma udržuje až do současnosti.

Pod označením Lemken Diamant 16 se skrývá modelová řada polonesených otočných pluhů, která v plné míře navazuje na dosavadní úspěchy a navíc přináší výrazné inovace. V přepracované verzi a s rozšířenou výbavou dokáže ještě lépe uspokojit rostoucí požadavky po výkonnosti, kvalitě práce, její efektivitě a zároveň výrazně usnadnit obsluhu a údržbu.

Polonesené pluhy Diamant 16 si zachovávají robustní hlavní rám s profilem 160 mm a stranové uložení opěrného kola, dovolující bez problému doorávat až do kraje pozemku.  Pro každého uživatele bude důležitou předností výrazné snížení nákladů na opotřebitelné díly díky využití orebních těles Duramaxx. Pluhy Diamant 16 se vyrábí maximálně s devíti tělesy. Do kamenitých půd bude dostupný systém nonstop jištění proti přetížení Hydromatic. Ten zaručuje precizní návrat těles zpět do záběru i v obtížných podmínkách. A to i při hluboké orbě, protože tělesa se mohou vychýlit o 38 cm vzhůru a 20 cm příčně.

Dále může být Diamant 16 vyroben i v provedení OF pro tažné prostředky, pojíždějící všemi koly anebo pásy po záhoně (orba on land). Traktory mohou mít i velmi široké pneumatiky či dvojmontáže pneumatik. Zvětšené příčné přesazení hlavního rámu s orebními tělesy takovou agregaci dovoluje.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *