Pověst prémiové značky

Jaké vlastnosti činí výrobce Fendt tak zvláštním? Je to vynikající kvalita v celém sortimentu strojů, využívání nejmodernějších technologií a konektivity a zaměření na zákazníka. Traktory, ale i další samojízdné či závěsné stroje Fendt mají u zemědělců pověst strojů, které jsou uživatelsky příjemné. Dále patří k oceňovaným vlastnostem vysoká míra komfortu a malé provozní náklady dané hlavně nízkou spotřebou paliva.

Také ve velkých pásových traktorech řady 1100 Vario MT naleznou jejich uživatelé osvědčené systémy velkých kolových traktorů Fendt 1000 Vario a Fendt 900 Vario: koncept nízkých otáček Fendt iD a systém pohonu Fendt VarioDrive. Z důvodu chybějící přední nápravy je však točivý moment z obou hydromotorů přenášen na nápravu zadní. Oba systémy spolu vzájemně efektivně spolupracují. Koncept nízkých otáček Fendt iD je koncipován tak, aby disponoval značnými rezervami výkonu.

I v oblasti elektroniky a digitalizace má Fendt zákazníkům co nabídnout. Jasně to potvrzuje nová platforma FendtONE, která spojuje vnitřní palubní svět s vnějším a terminál stroje s chytrým zařízením – kdekoliv a kdykoliv. S novou platformou se uživatelům traktorů Fendt poslední generace otevírají úplně nové horizonty jak v práci s traktorem, tak i v ukládání a zpracování dat.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *