Precizní postřikovače s jednoduchým ovládáním

John Deere je tradiční výrobce postřikovačů, které nabízí na celosvětovém trhu. Přitom dokáže vyjít vstříc různorodým požadavkům zákazníků i ve vzdálených regionech. Věří v kombinaci produktové nabídky a v sympatická kompletní řešení pro každého uživatele. S osmi výrobními závody na postřikovače po celém světě cílí John Deere na nalezení co nejlepšího řešení požadavků zemědělců. Tyto snahy vyústily například k rozhodnutí o prodeji různých produktů, jako jsou samojízdné postřikovače z továren v Horstu, Catalao anebo Des Moines v konkrétních zemích, či k podpoře dealerů John Deere k prodeji postřikovačů značek Hagie a Mazzoti – také ve vybraných regionech.

Na podzim tohoto roku představili zástupci výrobce John Deere nové tažené postřikovače řady R700i. Jedná se o kompaktní polní postřikovače s výbavou na prémiové úrovni. John Deere tak uvádí inteligentní řešení i u menších modelů tažených postřikovačů, které díky tomu mohou pracovat ještě kvalitněji. Inteligentní řešení se doposud osvědčují ve větších tažených modelech řady R900i.

Nová série R700i zahrnuje dva nové modely – R732i a R740i, vyznačující se vysokou precizností a inteligentními technologiemi. Jejich uvedení na trh je vhodnou reakcí na současné trendy v oblasti techniky na ochranu rostlin, kdy se vývoj neubírá jenom směrem ke zvyšování objemů nádrží a zvyšování záběrů postřikových ramen.

Více informací v Mechanizaci zemědělství č. 12/2020.*

Komentáře ke článku 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *