Přehled o polích a strojích vždy při ruce

Data ze strojů John Deere, vybavených telematikou JDLink, jsou v reálném čase přenášena k zákazníkovi, který je má k dispozici v aplikaci Operační středisko nebo JDLink na adrese MyJohnDeere.com. Zákazník si zde může přečíst a dále podle svých potřeb zpracovávat data o svých strojích a pracích (např. spotřebu paliva, výkonová data či agronomická data ze svých polí).

Nemusí přitom být jenom u počítače v kanceláři, ale doslova kdekoli, protože může využívat aplikaci My Operations na inteligentním telefonu. Takto může kdekoli v terénu zjistit postup i kvalitu odváděné práce a lépe organizovat činnost v podniku. Díky aplikaci je její uživatel také informován o tom, kde se nachází traktor s postřikovačem, kolik již má ošetřeno plochy a kolik ještě zbývá postřikové jíchy v nádrži postřikovače.

Telematický modul JDLink je u samojízdných strojů John Deere z produkce v zámoří integrován standardně. U traktorů John Deere řady 6R a 6M z továrny v Mannhemiu je třeba jej při objednávání stroje zaškrtnout v objednávce. Ale i starší stroje je možné osadit telematickým modulem JDLink tak, že se doplní o MTG modem (Modem Telematik Gateway). U nových strojů John Deere pak již není třeba nic dokupovat, aby služby technologie Connected Support (Vzdálené podpory) mohly být využívány. Pro vyšší komfort ovládání je možné si dokoupit univerzální terminál 4640, na němž pak je navigace Autotrac a případně i systém In-Field Data Sharing zobrazován samostatně, ale může „běžet“ i na terminálu Command Center 4 4600, integrovaném v loketní opěrce.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *