Překládací vozy šetří peníze a čas

Běžnou výbavou řady zemědělských podniků se stávají překládací vozy, jež tvoří spojovací článek mezi neustále jedoucí sklízecí technikou a na okraji pole stojícími přepravními prostředky. Plně se tak využívá maximální výkon sklízečů, což má vliv na rychlejší sklizeň, která je zejména při nestálém počasí velice důležitá. Nedochází k prostojům a stoprocentně se využívají investice vynaložené do moderních sklízecích strojů. Důležitou předností je i minimální zhutnění orné půdy.

Překládací vozy Hawe má v nabídce třeboňská firma U + M Servis. A to nejen na obiloviny, řepku či kukuřici, ale také na cukrovou řepu a dokonce i na řezanku kukuřice na siláž.

Třeboňská společnost U + M Servis může dodat některý ze čtyř modelů překládacích vozů Hawe ULW na obiloviny, ať už jednoosé, tandemové nebo s nápravou tridem o objemu 16 až 38 m3. „Překládací vozy ULW jsou velice rentabilní investicí,“ tvrdí Ing. Karel Hanyk, ředitel třeboňské společnosti. „Jejich zařazení do sklizňové linky přináší zemědělcům řadu výhod. Vyšší výkon mlátiček a tím i více sklizených hektarů za den, snížení tlaku na půdu, úsporu přepravních prostředků, lidí a nákladů, menší spotřebu pohonných hmot a lepší čistotu zrna díky plnému výkonu motoru mlátičky. Tato technika se nechá použít i k plnění secích strojů či rozmetadel průmyslových hnojiv.“

Více o překládacích vozech Hawe naleznete v Zemědělci č. 48.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *