Přilétá další červený „motýl“

Společnost Kverneland Group rozšiřuje segment diskových žacích strojů typu „motýl“. Nová žací kombinace Kverneland 5387 MT s kondicionérem a pevným pracovním záběrem 8,75 m využívá inovativní koncept zavěšení žací lišty QuattroLink speciálně vytvořený pro maximální nasazení.

Společnost Kverneland Group rozšiřuje segment diskových žacích strojů typu „motýl“. Nová žací kombinace Kverneland 5387 MT s kondicionérem a pevným pracovním záběrem 8,75 m využívá inovativní koncept zavěšení žací lišty QuattroLink speciálně vytvořený pro maximální nasazení.

Žací stroj Kverneland 5387 MT založený na platformě sérií 5300 zahrnuje dobře osvědčené znaky, jako například koncept zavěšení žací lišty QuattroLink, SemiSwing ocelové V prsty a dvojí nastavení protistěny kondicionéru. Tento model byl vyvinut pro maximální produktivitu, přitom nabízí výborné kopírování povrchu, jednoduché ovládání a neobyčejnou všestrannost.

Skládá se ze dvou žacích jednotek širokých 3,2 m, každá s osmi kulatými disky. Tato kombinace je určena pro traktory začínající na výkonu 180 koní. Stroj má ve standardu jednoduché mechanické ovládání, volit lze i pohodlnější ovladač ComfortControl s elektrohydraulickým skládáním a rozkládáním. „S uvedením stroje 5387 MT ještě dále rozšiřujeme naši už tak širokou nabídku v segmentu žacích strojů, takzvaných motýlů,” říká produktový manažer Carsten Rasmussen. „Tento model se spoustou inovativních rysů je zajímavou volbou pro větší farmy stejně jako pro podniky služeb. Zavěšení žací lišty QuattroLink mu dodává skutečně jedinečnost.”*

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 4.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *