Prodejce s vlastní výrobní základnou

Společnost P & L spol. s r. o. znají zákazníci jako prodejce zemědělské, komunální a lesní techniky. Na trhu působí již 28 let a za tu dobu dodala zákazníkům přes 11 000 strojů. Na úspěších firmy se nemalou měrou podílí také středisko ve Velkém Meziříčí, a to nejen poskytovanými službami, ale také výrobou zemědělské techniky.

Zemědělci z Vysočiny a jižní Moravy znají středisko společnosti P & L ve Velkém Meziříčí jako prodejce zemědělské, komunální a lesní techniky. A vybírat mají skutečně z čeho. Ale na rozdíl od jiných středisek společnosti P & L ve Velkém Meziříčí zemědělskou techniku pouze neprodávají a neservisují, ale také vyrábějí.

Největší středisko je na Vysočině

„Středisko ve Velkém Meziříčí bylo otevřeno v roce 2006, rozkládá se na ploše přes 40 000 m2 a pracuje v něm 80 zaměstnanců. Ze současných osmi středisek v České republice je tak největší,“ říká Bc. Jiří Špinar ze společnosti P & L spol. s r. o. a pokračuje: „Kromě vlastního prodeje a předprodejního i poprodejního servisu zemědělské, komunální a lesní techniky je zde také centrální sklad náhradních dílů, z něhož jsou zásobovány všechny pobočky a partnerské firmy.“ A nejen to, ve Velkém Meziříčí se moderní stroje také montují (především přesné secí stroje Kinze a traktory Kioti, které výrobci pošlou rozebrané a montážní pracovníci je smontují a vdechnou jim život) a vyrábějí. Ano, společnost P & L vyvíjí, testuje a ve Velkém Meziříčí vyrábí vlastní zemědělskou techniku, kterou vyváží i do zahraničí a za niž získala již řadu prestižních ocenění.*

Celý článek vychází v regionální příloze týdeníku Zemědělec z Vysočiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *