Prodejem techniky vztahy nekončí

Společnost AGRIMA Žatec s. r. o., působící na trhu již déle než čtvrt století, mají zemědělci z Ústeckého a také Středočeského kraje spojenou nejen s prodejem zemědělské techniky prověřených značek, ale také, a možná především, jako společnost stabilní, jejíž vedení klade velký důraz na korektní vztahy se zákazníky a poskytování perfektních služeb.

„Naše společnost eviduje kolem tisíce aktivních zákazníků, pro něž zajišťujeme prodejní a poprodejní servis včetně dodávky náhradních dílů. Pro představu – za dobu působení jsme prodali stroje za dvě a půl miliardy korun, z toho v provozu je stále technika za dvě miliardy,“ představuje firmu jednatel Ing. Matouš Šubik. AGRIMA servisuje kolem 120 sklízecích mlátiček, 550 traktorů a stovky dalších strojů. V současné době pracovníci skladu evidují více než 40 000 položek a skladové zásoby mají hodnotu 22 milionů korun. Náhradní díly zajišťuje osm pracovníků, servisu techniky se věnuje 22 zaměstnanců, kteří disponují patnácti plně vybavenými mobilními dílnami. Díky množství strojů, které AGRIMA servisuje a často nulovému technickému zázemí na farmách, je servis velmi vytížený. Zajišťovat služby v tomto rozsahu vyžaduje tým specialistů, patřičné zázemí a v neposlední řadě vysoké investice.

Nové školicí středisko

Poslední velkou investicí bylo vybudování nového školicího centra společně se sociálním zázemím pro zaměstnance. Ti mají k dispozici nové šatny, sociální zařízení a kuchyň s jídelnou. Vlastní školicí prostor s potřebným technickým zázemím a audiovizuální technikou je prostřednictvím velkých vrat propojen přímo s dílnou. Není tedy problém umístit školenou techniku přímo prostoru pro školení. Pokud je třeba nastartovat motor, systém odtahu se postará o čisté prostředí. Stavba v hodnotě 5,5 milionu korun byla dokončena na počátku léta.*

Celý článek vychází v regionální příloze týdeníku Zemědělec věnované Ústeckému kraji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *