Profesionálové s přímou vazbou na zákazníky

Jednou ze zavedených společností, zabývajících se prodejem a servisem zemědělské techniky na našem trhu, je P & L, spol. s r. o. Stovky spokojených zákazníků v celé ČR znají tuto firmu jako důvěryhodného a spolehlivého partnera, jehož profesionální přístup je podložený 27 lety zkušeností z oblasti zemědělství, ale i komunální sféry či lesnictví.

Společnost P & L má velice široký sortiment techniky, s nímž dokáže oslovit velké zemědělské podniky i rodinné farmy. O své zákazníky se stará i po prodeji strojů, na něž dokáže nabídnout servis v celé ČR díky dobře vybudovanému zázemí.

Platí to i při prodeji vozidel značky Tatra. Pro zákazníky jsou na pobočce ve Velkém Meziříčí připraveny příjemné prostory prodejního salónu včetně místnosti pro druhého řidiče. V dalších budovách s dostatečnou výškou se nacházejí servisní prostory, v nichž je poskytován na všechna vozidla servis.

Přesto, že s prodejem vozidel značky Tatra začínala tato česká firma teprve před dvěma lety, tak nyní má za sebou dlouhou řadu úspěšně realizovaných dodávek těchto vozidel vyrobených na míru každému zákazníkovi. Zemědělci vnímají P+L jako fundovaného specialistu na dopravní techniku.

A právě v tom spočívá umění zástupců společnosti P+L – Tatru berou jako řešení pro otázky dopravy v zemědělském podniku. Dokážou  s každým zákazníkem probrat to, jak provádí dopravu v průběhu celého roku, jakými prostředky, v jakých objemech, na jaké vzdálenosti a na základě analýzy pak nabídnout konkrétní typ vozidla Tatra, nejvhodnější nástavby či návěsu i výbavu.

Většina prodaných vozidel Tatra má plnou homologaci jako traktor, jen asi dvacet procent se dodává jako nákladní automobily. Ty se pohybují převážně po silnici a spolu s cisternovou nástavbou slouží například k dopravě kejdy či digestátu.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *