Půdní kultivátory a drtiče kamene v jednom

Italský výrobce SEPPI M nabízí široký sortiment strojů pro využití v zemědělství, pro údržbu krajiny a pro lesnictví. Vyrábí cepové drtiče a rotační sekačky, stroje pro údržbu sadů a vinic, stejně jako širokozáběrové mulčovače pro polní zemědělství, letiště a parky. Nabízí řešení pro údržbu i v okolí silnic, železnic a podél vodních toků. Lesní mulčovače pro traktory, rypadla a speciální sekačky jsou schopny mulčovat nálet a stromy až do velkých průměrů.

Ale technika od výrobce SEPPI M zvládne nejenom drcení rostlin, díky svým pevným zubům jsou stroje této značky schopné drtit i kameny. Mohou také spolehlivě sloužit k aktivnímu hlubokému zpracování půdy. Slouží zákazníkům v oblastech celého světa.

Takovým je i lesní kultivátor a stabilizátor půdy Supersoil. Základem tohoto stroje je velmi silný rám, vyrobený z houževnaté oceli, odolné vůči opotřebení. V rámu je usazen patentovaný rotor V-Lock nové generace. Rotor je osazen kombinací špiček z karbidu wolframu a zuby nového typu Ultra Mono Protect + Mono & Ultra Mono Extreme. Supersoil lze využívat jak k drcení kamene, například při budování cest, tak i v zemědělství k aktivnímu kypření půdy jako kultivátor. Bez problémů zpracuje i kamenitou půdu; i kameny o průměru až 400 mm rozdrtí a spolu s dalším materiálem zapracuje do půdy. Intenzitu drcení lze regulovat nastavením hydraulicky ovládaného krytu. Stroj se vyrábí v záběrech 225 a 250 cm.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *