Řada MF 6S je na světě

Na velké konferenci společnosti Massey Ferguson nazvané „Born to farm“ byla mimo jiné představena řada traktorů Massey Ferguson 6 S. Traktory jsou poznatelné na první pohled díky novému „neo-retro“ stylu, který Massey Ferguson zvolil pro všechny své modernizované stroje. Ovšem zajímavý design není zdaleka to jediné, co nové traktory dostaly do vínku. Řada MF 6S nabídne celou řadu nových funkcí a technologií zvyšující komfort, výkon i produktivitu práce.

Řada MF 6S zahrnuje modely s výkonem od 135 do 180 koní. Jde o kompaktní, výkonné traktory s dobrými manévrovacími schopnostmi, připravené splnit jakýkoliv úkol. Na svou velikost nabízejí výjimečný výkon. Protože jsou lehké, ale přitom silné a nabízejí nejlepší poměr výkonu ku hmotnosti ve své třídě.

Zcela nová řada MF 6S je k dispozici s výběrem specifikací – Essential, Panoramic, Efficient a Exclusive. Spolu se širokou škálou volitelné výbavy umožňují majitelům přizpůsobit svůj traktor a úroveň investic tak, aby odpovídaly jejich specifickým požadavkům.

Všechny traktory MF 6S jsou poháněny motory AGCO Power a poskytují maximální výkon od 135 do 180 koní, s navýšením výkonu o 15 až 20 koní v závislosti na modelu. Se zvýšením výkonu roste rovněž točivý moment, a to například u největšího modelu MF 6S 180 až o 40 Nm.

Pro všechny modely jsou k dispozici dvě převodovky Dyna-VT Super Eco s plynulým řazením nebo známá převodovka Massey Ferguson Dyna-6 Super-Eco s částečným řazením pod zatížením a systémem AutoDrive. Obě převodovky jsou vlastní konstrukce i výroby a jsou osvědčené a zdokonalované po více než 20 let. Navíc perfektně doplňují motory AGCO Power a vytvářejí velmi efektivní a účinnou pohonnou soustavu.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *