Rychlý na silnici, výkonný na poli

Koncept Fastracu se nepopiratelně hodí k obsluze bioplynových stanic. Jelikož je práce v tomto oboru spojená s přepravou hmoty směrem z areálu na pole, je stroj díky svému odpružení na obou nápravách, konstrukční rychlosti a bezpečnostních prvků, jako jsou dvoučelisťové kotoučové brzdy a systém ABS, vhodnou volbou k bezstarostnému provozu stanice.

Práce traktoru u bioplynové stanice je spojená převážně s cisternou. I ty naše firma dodává, konkrétně kvalitní německé, nesoucí značku Briri. Fastrac pak dokáže, ať už v modelu 4000, nebo 8000, tahat cisterny o hmotnosti větší než 30 tun. A nemá samozřejmě problém ani s cisternami spojenými s aplikátory či zapravovací technikou. V případě obou strojů je homologovaná přepravní rychlost větší než 60 km/h. Tato skutečnost napomáhá hlavně ke zvyšování průměrné přepravní rychlosti, která pak navyšuje produktivitu celého dne a dopomáhá tak ke snížení nákladů na přepravenou hmotu.

Obsluha traktoru vždy ocení nepřekonatelný komfort ve stroji. U obou modelů má totiž Fastrac odpružené obě nápravy, což je benefit, který žádný jiný výrobce strojů nenabídne. Modely 4000 i 8000 jsou rovněž osazeny stejnými kabinami Command Plus disponujícími 6,6 m2 prosklené plochy, bezkonkurenčním výhledem do všech stran a plnohodnotným sedadlem spolujezdce. Lednička a automatická klimatizace je pak něco, co již považujeme za standard dnešní doby.

Toto vše dělá z traktorů JCB Fastrac, které vám budou dlouho sloužit a přinášet radost při jejich obsluze, parťáky pro váš business.*

Ing. Lukáš Kašpar

produktový manažer JCB Fastrac

PEKASS a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *