S efekt pronikl do několika řad

Na výstavě Agritechnica na stánku společnosti Massey Ferguson byly vystaveny pouze novinky. Mnoho nových traktorů bylo označeno písmenem S. Tak značí Massey Ferguson traktory s takzvaným S efektem neboli stroje, jež prošly modernizací ve všech směrech. Série S Effect zahrnuje modelové řady MF 5700 S, MF 6700 S, MF 7700 S a MF 8700 S.

„Traktory nové série S představují vše, to nejlepší co umí Massey Ferguson nabídnout ať už v oblasti skvělého komfortu, bezpečnosti, stylového vzhledu nebo dobré servisní péče. Všechny také podporují nejmodernější inteligentní systémy a ctí hospodaření s vizí udržitelného zemědělství,“ říká Guillaume Dericbourg, manažer pro prodej techniky společnosti Massey Ferguson.
Nezávisle na výkonu, všechny modely S Effect napříč všemi řadami budou mít k dispozici dotykovou obrazovku Fieldstar 5 a budou kompatibilní s posledním IsoBus systémem. Fieldstar 5 nabízí kombinaci snadného ovládání a precizní práce stroje. Součástí palubního softwaru je i balíček Precision Farming se sadou funkcí jako je tvorba map, automatické řízení sekcí, variabilní aplikace nebo vedení provozních záznamů a komplexní telemetrie.
Traktory série S spojuje i nový design. Nový výrazný a progresivní styl získaly S modely díky přepracované kapotě nebo novým světlometům. Uvnitř kabiny poznáte příslušníky S série podle lepší povrchové úpravy interiéru a také podle barevného schématu.
Některé změny ve vzhledu se dotkly i funkčnosti. Tak například u modelů MF 6700 S s převodovkou Dyna 6 nebo Dyna-VT vzrostlo užitečné zatížení a model MF 6718 S Dyna VT disponuje nyní celkovou hmotností až 12500 kg

Více v časopise Mechanizace zemědělství 1/2018

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *