S pověstí solidního partnera

Jedno ze šesti oblastních středisek společnosti CIME Pelhřimov se nachází v jihočeských Mirovicích. Bylo založeno v roce 2013 a koncem listopadu se zde uskutečnily již sedmé dny otevřených dveří. Během nich navštívily mirovické středisko na dvě stovky dosavadních i budoucích zákazníků, kteří si mohli prohlédnout především zástupce vyspělé manipulační techniky renomovaných značek.

Počínaje teleskopickými manipulátory Merlo přes čelní nakladače MX, kloubové nakladače Schäffer a konče kolovými nakladači a bagry Hyundai. Poprvé byla v Mirovicích zastoupená technika Kuhn, vystaveny byly i stroje dalších značek, které mateřská firma ve svém portfoliu nemá, například Farmet, Rozmitál, či lesnická technika FTG Baltic. Přehlédnout nešlo ani traktory Lindner Geotrac a Goldoni s mulčovači Ferri, ale také další komunální, stavební a zahradní stroje.

„Naše malé, ale dravé středisko je jakousi prodlouženou rukou mateřské společnosti CIME Pelhřimov směrem na Plzeň, Prahu a České Budějovice,“ upřesňuje vedoucí mirovického střediska Josef Sláma. „Základní sortiment máme stejný jako mateřská společnost, navíc můžeme zdejším zemědělcům nabídnout i další moderní stroje jiných značek, ať už na zpracování půdy, sklizeň pícnin nebo k dopravě, které požadují nebo jim ve strojovém parku chybějí. To je naší velkou výhodou. Dodáváme techniku jak malým farmářům, tak velkým zemědělským podnikům.“*

Celou reportáž naleznete v Zemědělci č. 50.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *