Setkání v historickém centru Znojma

Společnost Agrall zemědělská technika a. s. zahájila sezónu žní netradičním setkáním. Místo pole přijeli stroje značek Claas a Väderstad přímo do historického centra Znojma. Připraven byl také dechberoucí videomaping na chrámu sv. Mikuláše s názvem Dej bůh ať jsou dobré žně. Obří svítící Zeměkoule pak měla za úkol informovat, že digitalizace zemědělství je trendem dnešní doby a pro společnost Agrall zemědělská technika a. s. je prioritou.

Přímo na Horním náměstí, které se dočasně přejmenovalo na Lexionové, byly představeny nejmodernější stroje značek Claas a Väderstad. Byly tu královny polí v čele s nejprodávanější sklízecí mlátičkou Lexion, po které také náměstí dostalo na jediný den jiné jméno. Společnost jim dělaly traktory všech výkonových řad a nechyběl ani nakladač Torion, teleskopický manipulátor Scorpion nebo technika pro sklizeň pícnin.

Prezentovaná byla též závěsná technika Väderstad. Do historického centra Znojma zavítal například secí stroj Tempo F nebo kultivátor TopDown 400.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *