Široký sortiment rozmetadel pro každého

Dánská firma Bredal se specializuje na vývoj a výrobu kvalitních rozmetadel vápence a minerálních hnojiv, která se vyznačují jednoduchostí ovládání a robustní konstrukcí. Je aktivní na celé řadě exportních trhů, většinou formou lokálních importérů, kteří jsou svým zákazníkům na blízku nejen při prodeji, ale i v oblasti servisu a další podpory. Stroje Bredal jsou vyráběné ve vysoce moderním výrobním závodě a jejich kvalita práce je prověřena ve vlastních testovacích zařízeních.

Bredal se svou aplikační technikou oslovuje zemědělské podniky všech velikostí – od rodinných farem až po profesionální poskytovatele služeb či velké farmy s mnoha tisíci hektarů orné půdy. V tomto duchu byla koncipována expozice na mezinárodním veletrhu Agritechnica 2019 – na stánku v hale 9. Byla k vidění nesená i tažená odstředivá rozmetadla v širokém rozpětí objemů, pracovních záběrů i výbavy.

Majitelé rodinné farmy si mohou pořídit rozmetadlo Bredal s menším objemem zásobníku, které může být jednoduše, anebo i komfortně vybaveno. Do první skupiny patří modely Bredal F2. Jedná se o nesená rozmetadla s mechanickým pohonem a jednoduchou konstrukcí. Hnojivo ze zásobníku o objemu 1500 až 4500 l může být aplikováno v záběru od 12 až do 36 m.

Dávkovací ústrojí je poháněné hydraulicky, díky čemuž není nutné při každém otáčení soupravy na souvratích opakovaně vypínat a opět zapínat vývodový hřídel. Dále tato výbava dovoluje i automatickou regulaci dávkování hnojiva v závislosti na pojezdové rychlosti. Rozmetadla jsou určena k aplikaci běžně dostupných typů hnojiv a pro náročné uživatele mohou být vyrobena se zásobníkem z ušlechtilé oceli.*

Více informací ve Farmáři č. 3/2020.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *