Slaví čtvrt století na českém trhu

Ve Studené na Jindřichohradecku hospodaří společnost STAGRA, spol. s r. o., na polích a ve stájích, provádí práce ve službách, obchoduje se stroji a pesticidy. Letos oslavila již pětadvacet let spolupráce se zemědělci v České republice. Oslav výročí se zúčastnily víc než čtyři stovky zákazníků, obchodních partnerů a přátel společnosti Stagra.

Společnost STAGRA, spol. s r. o., byla založena v únoru roku 1992. Spolumajiteli a jednateli společnosti jsou Ing. Karel Dvořák a Ing. Josef Svoboda. Ve společnosti pracuje 75 kvalifikovaných zaměstnanců.

Od svého založení STAGRA poskytuje služby zemědělcům. Nabízí setí polních plodin stroji značky HORSCH, díky GPS stroje nepřesévají. „Půdu ve službách rovněž kypříme a připravujeme k setí stroji HORSCH,“ dodal Ing. Dvořák. V sídle společnosti ve Studené je i zázemí pro servisní a dílenské práce. V nabídce jsou i služby autojeřábem. Společnost je spolumajitelem společnosti N.U. Agrar CZ s. r. o., která se zabývá poradenstvím v rostlinné výrobě. Od roku 2015 STAGRA spoluvlastní také družstvo VOD JISTUZA. „Jsme tradičním prodejcem pesticidů na Jindřichohradecku a v sousedních okresech. Součástí prodeje je i poradenství. Stroje prodáváme na vysočině, v jižních a západních Čechách. Jde o stroje pro zpracování půdy a setí HORSCH, postřikovače LEEB, krmné vozy SGARIBOLDI. V sortimentu máme rovněž aplikační a manipulační techniku JEANTIL – rozmetadla hnoje, návěsy, cisterny a rozdružovače na slámu,“ vyjmenoval portfolio prodávané techniky Ing. Dvořák. O kvalitě nabízených strojů se mohou zemědělci přesvědčit na polních dnech pořádaných dvakrát ročně ve Studené a u zákazníků společnosti.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *