Slavnostní otevření nového střediska v jižních Čechách

Pořídit si samojízdnou či závěsnou techniku od firmy Agrall s sebou nese řadu výhod. Samozřejmě kvalitní nový stroj a profesionální servis jsou také důležité, nicméně tento významný dovozce zemědělské techniky myslí na své zákazníky i jiným způsobem. Umí připravit dny otevřených dveří se zajímavým programem.

Pěkné slunečné počasí, přetrvávající ještě do druhé poloviny října, k tomu přímo vybízí. A organizátoři firmy Agrall využili této příležitosti naplno, když pro své zákazníky a příznivce připravili rovnou dvoudenní dny otevřených dveří ve svém středisku v Sedlčanech v Hermově poli.

První den bylo slavnostní zahájení akce doprovázeno zasazením stromu. Strom bude pak tento den nadlouho připomínat. Zatímco doposud byli zemědělci z jižních Čech „obsluhováni“ společností KLAS-BOHEMIA a. s. nedaleko Plzně, tak nyní je jim jejich oblíbený prodejce mnohem blíže. A to již od roku 2020, kdy bylo zcela nově vybudované středisko v Sedlčanech uvedeno do provozu. Oficiálnímu otevření ale tehdy zabránila covidová pandemie a tak proběhlo až letos na podzim.

Prostorný areál střediska byl plný techniky Claas a Väderstad, ale k vidění byly i stroje Kverneland, Mϋthing či rozmetadlo Samson. Vše značky, které jsou v okolí střediska dlouhodobě oblíbené. Návštěvníci měli možnost osobních konzultací s prodejci a prohlídky strojů, včetně novinek, jako byla například nová sklízecí mlátička Claas Trion. Mnoho zajímavých informací o strojích zaznělo také na přednáškách, věnovaných představení výrobního programu Claas, Väderstad i dalších značek.

Program byl pak doplněn tombolou o zajímavé ceny. Vhodně organizované losování přineslo chvíle napětí mezi přítomnými zemědělci. Výherci budou mít doma kromě skutečného stroje Claas ještě dvojníka v podobě hodnotného modelu. A závěrem pak zpříjemnila program ještě živá hudba.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *