SmartTour na nových pneumatikách

Continental je partnerem finského výrobce zemědělské techniky Valtra a podpoří letošní pátý ročník Valtra SmartTour. Roadshow zemědělské techniky Valtra vyrazí v lednu na dlouhou cestu. Přes 20 evropských států ujede více než 30 000 km. Na každé zastávce budou mít zákazníci i fanoušci obou značek šanci zažít nejen interaktivní prezentaci, ale budou si moci i osobně vyzkoušet novou generaci traktorů A, N, T a S.

Traktory, které vyrazí na SmartTour, budou vybavené pneumatikami Continental TractorMaster. Continental také na všech místech konání SmartTour vystaví kompletní portfolio svých zemědělských plášťů – počínaje již zavedenými produkty Tractor70 a Tractor85, které v sobě nesou celou řadu technologických inovací. Například patentovanou technologii N.flex, která využívá speciální nylon se zvýšenou elasticitou pro větší pružnost kostry, nebo novou konstrukcí patky vinuté z jednoho kusu lana, která zjednodušuje obouvání na ráfek.

Bude vystavena i novinka letošního roku – TractorMaster. To je pneumatika určená pro vysoce výkonné zemědělské stroje a pro použití jak na poli, tak na silnicích. TractorMaster přináší celou řadu technologických inovací – od N.flex technologie kostry, až po speciální D.fine technologii, která zajišťuje dezénu TractorMaster celou řadu odlišností. Jde hlavně o charakteristický mírný úklon záběrového zubu, který zajistí plynulejší odvalování pláště a masivnost, díky níž narostla kontaktní plocha v porovnání s jinými prémiovými produkty o 5 %. V neposlední řadě je důležitá i větší výška záběrového zubu nebo překryv záběrových zubů ve středové části dezénu, který přispívá k lepšímu komfortu při jízdě na silnici.

Continental a Valtra pokračují ve spolupráci i v oblasti první výbavy. Modelová řada A přijíždí k zákazníkům už od října 2018 na pneumatikách Tractor70 a Tractor85.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *