Specialista na sníh i na tvrdé podklady

Společnost ATG má roční obrat 630 milionů dolarů a své produkty nabízí ve 120 zemích celého světa a na trhu nabízí pneumatiky značek Alliance, Galaxy a Primex. Její vize do budoucnosti je být lídrem na globálním trhu s pneumatikami ve všech segmentech, kterými se zabývá. Na mezinárodní výstavě zemědělské techniky Sima v Paříži a později i na veletrhu Bauma v Mnichově představila společnost ATG novinky v sortimentu pneumatik značky Alliance a Galaxy.

Specialista na sníh i led

Pro účinné a bezpečné zimní čištění silnic a chodníků je nejdůležitějším parametrem pneumatik maximální přilnavost. A právě na tento aspekt se vývojáři společnosti ATG zaměřili, při vývoji pneumatiky Alliance 551 Multiuse Professional. Díky tomu nabízí nová pneumatika dobrou a spolehlivou trakci i na površích, jako je sníh a led, což je rozhodující pro bezpečnost silničního provozu u vozidel používaných pro zimní údržbu silnic. Avšak protože je Alliance 551 skutečným členem vysoce univerzální řady Multiuse, není to jen zimní pneumatika. Lze jí používat ve všech ročních obdobích a je spolehlivá na všech typech povrchů.

Specialista na tvrdé povrchy

Na velkých mezinárodních veletrzích zemědělské a stavební techniky představila společnost zbrusu novou pneumatiku Alliance 585, která je skvělým příkladem toho, jak dobře pracuje vývojové oddělení společnosti ATG.  Alliance 585 je vyvinutá pro náročné operace teleskopických nakladačů, malých kolových nakladačů nebo rýpadel a osvědčí se jak na tvrdých površích, tak i v terénu. Problém není ani suchý, mokrý nebo namrzlý povrch, všude nabízí dobrou trakci. Pneumatika má nový design běhounu a dobrý je i poměr cena/výkon.
Ať už ve stavebnictví nebo v zemědělství prvořadá je produktivita strojů a jejich zastavení v důsledku údržby nebo servisu může být klíčový faktor mezi úspěchem a neúspěchem. Vývojové oddělení ATG se proto zaměřilo při vývoji Alliance 585 na prvky proti mechanickému poškození pneumatiky a také proti nadměrnému opotřebení především na vysoce abrazivních površích.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *