Spokojenost se značkou vedla k nákupu nového traktoru

Rodinná firma TEIML Agroslužby, poskytující služby v zemědělství, má sídlo v obci Hobšovice u Slaného a působí ve velkém regionu od Mostu až po Poděbrady. Nabízí přesné setí cukrové řepy, kukuřice, slunečnice, ale i ozimé řepky či sóji, dále plečkování těchto porostů, sklizeň cukrové řepy a v plánu je i aplikace kejdy a digestátu se zapravením do půdy při jednom přejezdu.

Doposud využívá firma traktor Fendt 516 Vario, s nímž panuje maximální spokojenost – jak po stránce výkonu, tak i pohodlí pro obsluhu a spolehlivosti. Každoročně si odpracuje více než dva tisíce motohodin a za pět let provozu se nevyskytly žádné vážnější poruchy. To je pro poskytování služeb důležitá výhoda, neboť všechny slíbené práce bylo vždy možné plynule zvládnout.

„My jsme se značkou Fendt velmi spokojení a máme také dlouholeté dobré vztahy s firmou Agromex,“ řekl Jaroslav Teiml. „Nyní jsme se rozhodli pořídit si další traktor, a chtěli jsme pro sebe to nejlepší. Nové generace traktorů Fendt s ovládacím systémem FendtONE je přesně to pravé,“ dodal spokojeně. Otec se synem tedy neváhali a hned si jeden nový traktor Fendt pořídili.

Jejich nový Fendt 724 Vario má výkon až 174 kW/237 k, nicméně to není to hlavní. Rozhodující je stoprocentní způsobilost k využívání rozsáhlé řady systémů precizního zemědělství a komfort pro dlouhé směny v kabině. Otec se synem patří k pokrokově smýšlejícím zemědělcům, kteří se rádi naučí novým věcem, a tak si dali dáreček a objednali si svůj nový traktor Fendt i s ovládacím systémem FendtONE. Stali se tak prvním uživatelem traktoru Fendt se systémem FendtONe v Čechách.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *