Stále v Uhříněvsi, přesto jinde

Na konci září pozvala společnost PEKASS a. s. zemědělce a příznivce zemědělské a manipulační techniky na Den techniky JCB. Ten se konal v nové centrále společnosti v Praze 10 - Uhříněvsi. Příchozí se tak měli možnost seznámit jak s novým areálem společnosti, tak s technikou značky JCB.

Takřka po 30 letech se centrála společnosti PEKASS přesunula do nového působiště. Od původního je vzdáleno pouhých 200 m, ale umožnilo soustředit původní tři pracoviště do jednoho místa. Kancelářskou budovu v novém působišti doplňují dílny a sklad náhradních dílů. V nových prostorech tak bude moci společnost PEKASS poskytovat širší škálu služeb, především zajišťovat ve větší míře poprodejní servis zákazníkům z oblasti Prahy-východ a západ.

Den techniky JCB byl tedy pro vedení společnosti PEKASS nejen příležitostí představit pozvaným hostům špičkovou manipulační a traktorovou techniku značky JCB, kterou zastupuje na našem trhu společně se společností LUKROM, spol. s r. o., již od roku 2014, ale také nové středisko. Akce se zúčastnili obchodní zástupci pro značku JCB s pozvanými stávajícími nebo budoucími zákazníky.*

Více v periodikách vydavatelství Profi Press.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *