Archiv pro štítek: Agritechnica

Filtr

Pět modelů nové řady 6700 S

Na výstavě Agritechnica byla představena pětice modelů nové řady Massey Ferguson 6700 S, které nabízejí výkon od 135 do 180 koní. Osazeny jsou sice čtyřválcovým motorem, ale výkon i točivý moment jsou srovnatelné s šestiválcovými traktory, a přitom si uchovávají výhody čtyřválců především kompaktní rozměry a nízkou hmotnost.

Kategorie: Nezařazené

Revoluce mezi traktory středního výkonu

Stánek společnosti Massey Ferguson na nedávné výstavě Agritechnica zaujímal opravdu velkou plochu. Aby ne. Massey Ferguson nabízí široké portfolio samojízdné i závěsné zemědělské techniky. Co se traktorů týká, byly na stánku představeny poslední novinky. Premiéru si odbyla například řada 5700 M nebo inovovaná řada 6700 S.

Kategorie: Traktory a doprava

Na scéně se objevuje Ten další

The Next neboli Další. Takto lehce neurčitě pojmenovala společnost Massey Ferguson koncept svého traktoru budoucnosti a vystavila ho na veletrhu Agritechnica v německém Hannoveru. Přes své pojmenování koncept zřetelně ukazuje, jakým směrem se traktory Massey Ferguson budou ubírat a co všechno v budoucnu budou umět svým majitelům nabídnout.

Kategorie: Traktory a doprava

Systém RSD pásové aplikace postřiku od Dammanna

Německá společnost Dammann letos slaví čtyřicet let na trhu s aplikační technikou. Meritem podnikání je výroba a vývoj samojízdných, tažených i nesených postřikovačů. Všechny stroje jsou v nabídce v široké škále specifikací tak, aby si vybral každý farmář. V České republice zastupuje značku Dammann společnost CRS Marketing s. r. o.

Kategorie: Aplikační technika, Výstavní a předváděcí akce

Přeprava balíků i nové technologie

Společnost Fliegl se zabývá především dopravní a aplikační technikou a na výstavě Agritechnica představila spoustu novinek. Byly to například vůz na balíky se systémem přímého naložení ve směru jízdy vozu. Při nakládání a svážení balíku z pole je vedle produktivity a efektivity práce jedním z nejdůležitějších požadavků jemné zacházení s...

Kategorie: Dopravní technika, Sklizeň pícnin, Výstavní a předváděcí akce

Nový nejsilnější model

Tyrolská rodinná firma Lindner představila na Agritechnice nový model Lintrac 130, který stanul v čele segmentu speciálních horských traktorů s plynulou převodovkou. Kromě toho prezentovala svá řešení v souvislosti s inteligentními systémy i využitím telematických systémů. Společnost se může pochlubit i letošním tisícím vyrobeným modelem Lintrac 90, který spatřil světlo...

Kategorie: Traktory a doprava

Žací adaptéry pro všechny plodiny

Společnost Geringhoff získala v rámci veletrhu Agritechnica ocenění za systém Mais III Razor. Kromě toho představila adaptér pro sklizeň kukuřice pěstované v úzkých řádcích a rozšíří rovněž řadu adaptérů Mais Star. Novinkou je též systém V-IAS integrované asistence proudu vzduchu nebo nový systém skládání žacího adaptéru.

Kategorie: Sklizňové stroje