Stovky návštěvníků na vydařeném polním dnu

Mnoho lidí by si mohlo myslet, že zorganizování polního dne v sychravém počasí s přívaly vody není možné. Nicméně pracovníci společnosti Lukrom si dokázali poradit i v takových podmínkách. Houževnatost a pracovitost týmu této společnosti nelze než obdivovat – po dobu dvou dnů připravovali pro své příznivce již druhý ročník polního dne, na polích nedaleko obce Tlumačov na Kroměřížsku, pod neustále zataženou oblohou, v deštích, blátě a ve studeném větru. Ale jejich vytrvalost a velké úsilí nakonec přinesly vynikající úrodu – v den konání Polního dne bylo počasí slunečné, teplé a díky oschnutí alespoň povrchové vrstvy půdy byla prezentace techniky možná.

I přes jisté obavy z konání hromadných akcí se na Polní den firmy Lukrom přišlo podívat celkem 360 zemědělců, pro něž byla připravena místa ve velkém stanu. Před stanem najížděly jedna po druhé soupravy techniky, které doprovázel odborný komentář od produktových manažerů. Program pak zpestřila zajímavá videa o vývoji a produktech firem Horsch a JCB, vydařené moderování celé akce a velmi kvalitní ozvučení. Závěrem si pak mohli zájemci i jednotlivé stroje sami vyzkoušet – i když z důvodu vlhkosti půdy ne při práci, ale v testovacích jízdách.

Bohatý doprovodný program pěkně doplnilo i po dlouhé době navrátivší se čistě letní počasí. A samozřejmě novinky – a těch bylo k vidění celá řada. Nejvíce novinek prezentovala firma Horsch v oblasti aplikační techniky. Velké investice do této oblasti dovedly tohoto výrobce na výsluní evropského trhu.*

Více informací v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *