Stroje zachumlané do sněhové peřiny

Společnost Agrall zemědělská technika a. s. je výhradním zástupcem strojů značky Claas a Väderstad v České republice a po celé České republice má také síť svých prodejců a servisních bodů. Jedním z nich je provozovna Agrall s. r. o. Vsetín, která na začátku jara pořádala den otevřených dveří. Areál provozovny Agrall s. r. o. Vsetín je lokalizován v průmyslové zóně a zaujímá něco okolo 3000 m2. Hlavní hala byla plná současných i potenciálních zákazníků, kteří si mohli na dvoře prohlédnout expozici složenou z portfolia strojů značky Claas a Väderstad.

Provozovna Agrall s. r. o Vsetín je jednou ze dvou provozoven firmy Agrall s. r. o., jež je stoprocentní dceřinou společností výhradního dovozce strojů značky Claas a Väderstad firmy Agrall zemědělská technika a. s. Provozovna vznikla v roce 2008, ale do areálu se přestěhovala teprve před pěti lety. V areálu vyrostla hala s půdorysem 60 x 18 m, kde je situováno servisní zázemí i kancelářské prostory. Vedoucím pobočky je Samuel Šrámek a na pobočce pracuje šestnáct zaměstnanců. Svou prodejní a servisní činností pokrývá okresy Frýdek-Místek, Vsetín, Kroměříž, Zlín, Uherské hradiště, Hodonín a před dvěma lety přibyl ještě Prostějov.

„Náš region je velmi různorodý. Máme zde trvalé travní porosty a farmáře s živočišnou výrobou, dále intenzivně hospodařící podniky zejména na Kroměřížsku a Prostějovsku, vinaře, ale také podniky pracující v lese.“ Popisuje prodejní region pobočky Samuel Šrámek.

„Každý z těchto zákazníků potřebuje specifický stroj a my máme natolik komplexní sortiment, že jim ho umíme nabídnout.“*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *