Světová premiéra teleskopického nakladače Bobcat na veletrhu Země živitelka

Teleskopický nakladač TL43.80HF, největší z portfolia nově představených nakladačů Bobcat pro zemědělství, měl svoji světovou premiéru pro veřejnost v Českých Budějovicích. Na veletrhu Země živitelka si ho návštěvníci mohli prohlédnout na stánku výhradního importéra Bobcat CZ. Model TL43.80HF nabízí maximální nosnost 4,3 tuny a disponuje výškou zdvihu až 8 m. Je ideálním pomocníkem pro velké farmy a všude tam, kde je potřeba maximálně výkonný stroj.

“Bobcat za poslední měsíce uvedl desítky nových produktů a řada z nich je určena právě pro zemědělce. Naše nakladače jsou známé pro svoji obratnost, všestrannost a v neposlední řadě robustnost, což z nich dělá skvělé pomocníky na farmách a v zemědělských provozech. Další předností je jejich vysoká kvalita díky výrobě v České republice a ve Francii a v neposlední řadě i velmi dobré servisní zázemí po celé ČR díky pobočkám importéra Bobcat CZ,” říká David Frodl, manažer komunikace Doosan Bobcat EMEA.

Novinky ve všech segmentech

Na veletrhu se odehrály i další premiéry: mezi novinkami prvně představenými široké veřejnosti nechyběl kompaktní kolový nakladač L85 či kloubový nakladač L28. Z rypadel si návštěvníci mohli prohlédnout zbrusu novou E50z.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *