Těžké traktory s novým ovládáním

Prvkem, který u traktorů Case IH Magnum AFS Connect prošel zásadní proměnou, je kabina. Nově má čtyři sloupky, široký vstupní prostor na levé straně a A sloupky posunuté dopředu. Nabízí tak řidiči vynikající výhled na přední nápravu, do stran i do prostoru zadního tříbodového závěsu. Skýtá velký vnitřní prostor a nižší úroveň hluku.

Nově nabízí Case IH pro své největší standardní traktory na přání hydropneumatické semiaktivní odpružení kabiny. Fungování tohoto odpružení si řidič může nastavovat ve třech stupních – měkké, střední a tvrdé. Je vhodným doplňkem k odpružení sedačky a přední nápravy.

Interiér kabiny je zpracovaný úplně nově. Příjemně působí již světlý potah v interiéru v barvě zrna pšenice. Uvnitř kabiny je prakticky rozložen větší počet výdechů (standardně automatické) klimatizace tak, aby prostředí bylo vždy příjemné. Ovládání klimatizace, rádia i vnějších zrcátek se nachází vpravo nahoře, ale šikovné obsluhy nebudou muset ani zvedat ruku a sahat až k stropu kabiny, protože všechny funkce mohou mít po ruce v úplně nové loketní opěrce.

Nejen na první pohled, ale i pak v provozu každého řidiče nového Magnum AFS Connect potěší nový systém ovládání. Na A sloupku se nachází nový prostorný terminál, výborně fungující v roli přístrojové desky. Poskytuje řidiči všechny důležité informace jasně a přehledně – s barevným i velikostním rozlišením.

Na základě diskusí s uživateli v globálním měřítku vyvinuli inženýři Case IH zcela novou loketní opěrku, která na první pohled působí až futuristickým dojmem. Také páka Multicontroller je zcela nová.*

Více informací v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *