Tradiční prezentační akce je zrušena

Firma Grimme pořádá již od roku 2014 pravidelně ve dvouletém cyklu svoji výstavní a prezentační akci Grimme Technica. Na základě nepředvídatelného vývoje koronavirové krize a snahy zajistit co nejlepší ochranu zdraví pro maximum návštěvníků i zaměstnanců společnosti oznámila, že akci Grimme Technica, naplánovanou na termín od prvního do čtvrtého prosince 2020, ruší.

„Učinit takové rozhodnutí bylo pro nás velmi těžké, protože Grimme Technica pro nás představuje jednu z nejdůležitějších prezentačních akcí vůbec. Při tak velké nejistotě, která panuje v současnosti, však bohužel nemáme žádnou jinou možnost,“ řekl Christoph Grimme, jednatel stejnojmenné továrny. Všechny výstavy a předvádění u celé skupiny Grimme jsou až do 31.12.2020 na celém světě zrušeny. Mezi tím jsou zrušené také akce jako je Potato Europe ve Francii či Beet Europe ve městě Seligenstadt.

V sedmi výrobních závodech skupiny Grimme (v Německu, Dánsku, Číně a v USA) nadále pokračuje výroba. Díky velké hloubce výroby, kdy si firma Grimme vyrábí maximum komponent na své zemědělské stroje svépomocí, bylo možné dobře překonat krizi, spojenou s dodávkami od dodavatelů. Svou zásluhu na tom má i nejmodernější technologie výroby. Díky zavedení přísných hygienických pravidel a novým pracovním postupům mohly všechny výrobní závody celosvětově pokračovat ve výrobě. Také zásobení náhradními díly je zaručeno. Nově je doplněné o Onlineshop, organizovaný ve spolupráci s Grimme Premium partnery. Zrovna tak jsou zaručené dodávky strojů a fungování servisu.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *