Traktor roku nově spolupracuje s BKT

Soutěž o titul Traktor roku dlouhá léta sponzorovala společnost Trelleborg. Letos spolupráce skončila a Traktor roku navázal novou spolupráci s nadnárodní společností BKT. Partnerství s předním výrobcem pneumatik pro mimosilniční vozidla bylo podepsáno na čtyři roky.

Soutěž Traktor roku a společnost BKT mají hodně společného. Ocenění Traktor roku je symbolem špičkové technologie a vize budoucnosti. Důraz na technologie budoucnosti je důležitý i pro společnost BKT. Obě organizace spojují i další prvky jako je zaměření na udržitelnost, nejvyšší kvalitu a podpora výzkumu nových technologií.
Traktor roku i BKT se tak zavázali podporovat společné hodnoty a na jejich základech společně růst, což také vyjádřily ve svém sloganu: Growing Together.
„Jsem z tohoto projektu nadšená,“ řekla Lucia Salmaso, generální ředitelka BKT Europe „Nemůžu se dočkat, až budeme moci začít. Traktor roku je skutečným referenčním bodem ve světě zemědělské techniky a my jsme hrdí na to, že jsme součástí tohoto dění. Jako specialisti na pneumatiky máme co nabídnout. Pneumatiky jsou totiž důležitou součástí traktorů. Traktor roku se dívá do budoucnosti stejně jako společnost BKT, a to obě organizace spojuje.“ Doplnila Lucia Salmaso.
„Letošní soutěž Traktor roku je naprosto fascinující, a to jsme teprve na začátku,“ řekl Fabio Zammaretti, předseda organizace Traktoru roku.
„Je to pro nás čest zahájit nové dobrodružství spolu s BKT, velmi dynamickou společností, se kterou budeme pracovat bok po boku. Díky nové spolupráci budeme moci nabídnout řadu inovací, počínaje první digitální verzí soutěže, která vyvrcholí udělením cen vítězným strojům ze čtyř různých kategorií. Výzva může začít a ať nejlepší traktor vyhraje “ zahájil novou spolupráci i soutěž Fabio Zammaretti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *