Traktory Massey Ferguson 8S získaly ocenění za design

Traktory Massey Ferguson 8S získaly významné ocenění Red Dot: Award za design 2021 a přidaly další úspěch k již získaným oceněním. Připomeňme že model MF 8S.265 Dyna E-Power Exclusive vyhrál prestižní soutěž o titul Traktor roku 2021, a také na Best Global Digital 2020.

Nebezpečná kombinace

Vzhled není všechno. Ale přesto jsou často úspěšnější ti hezčí. Ovšem krása v kombinaci s inteligencí, to už je pořádná síla. Nový design traktorů Massey Ferguson rozhodně zaujme. A zaujal i mezinárodní porotu soutěže Red Dot Award: Product Design 2021, když traktor MF 8S vybrala z tisíců přihlášek zaslaných z více než 60 zemí celého světa.

„Je nám ctí, že traktory MF 8S získaly toto významné ocenění,“ říká Thierry Lhotte, viceprezident a výkonný ředitel Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ. „Řadou MF 8S definujeme novou éru v designu traktorů a jsme rádi, že tento trend ocenila i porota cenou Red Dot: Product Design 2021 Award.“

Co se inteligence týká, dostaly MF 8S do vínku to nejlepší a nejnovější z moderních technologií divize Fuse Smart Technologies. Zajímavá řešení se týkají všech oblastí hospodaření a zahrnují aplikace pro plánování, přípravu půdy, hnojení, ochranu rostlin, sklizeň či skladování.

Cílem zavádění informačních systémů do zemědělské techniky je zvýšení efektivity, produktivity a výkonnosti jak v rámci jednoho stroje, tak v rámci celé flotily. Ideální stroj je takový stroj, který v optimálním čase pracuje přesně tam, kde má co možná největší výkonnost.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *