Traktory Massey Ferguson série S Effect

Massey Ferguson se před několika lety vydal novou cestou ve značení svých traktorů. Kromě výkonových řad lze stroje členit také podle určitých specifik do sérií. Po traktorech Globální série přišly i traktory série S Effect. Stroje označené písmenem S sdružují modernizované traktory s vysokým stupněm komfortu.

Série S Effect zahrnuje modelové řady MF 5700 S, MF 6700 S, MF 7700 S a MF 8700 S. Všechny modely S Effect napříč všemi řadami mají k dispozici dotykovou obrazovku Fieldstar 5 a jsou kompatibilní s posledním IsoBus systémem. Fieldstar 5 nabízí kombinaci snadného ovládání a precizní práce stroje. Součástí palubního softwaru je i balíček „Precision Farming“ se sadou funkcí jako je tvorba map, automatické řízení sekcí, variabilní aplikace nebo vedení provozních záznamů a komplexní telemetrie.

Traktory série S spojuje i nový design. Nový výrazný a progresivní styl získaly S modely díky přepracované kapotě nebo novým světlometům. Uvnitř kabiny poznáte příslušníky S série podle lepší povrchové úpravy interiéru a také podle barevného schématu celého traktoru.
„Traktory nové série S představují vše, to nejlepší, co umí Massey Ferguson nabídnout ať už v oblasti skvělého komfortu, bezpečnosti, stylového vzhledu nebo dobré servisní péče. Všechny také podporují nejmodernější inteligentní systémy a ctí hospodaření s vizí udržitelného zemědělství,“ říká o sérii S Effect Guillaume Dericbourg, manažer pro prodej techniky společnosti Massey Ferguson.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *