Traktory s novým vzhledem a rozšířenou výbavou

Firma New Holland představila na veletrhu Sima kromě jiného také traktory nové řady T7. Charakteristicky pro tuto značku jsou vybaveny moderními pohonnými jednotkami a pyšní se přepracovaným designem na současné úrovni.

Traktory  T7 stupeň IV zaujaly návštěvníky stánku již svým vzhledem. Nový styl vyzařuje nejen agresivitu a sílu, ale také moderní koncepci designu kabiny i uspořádání přední části traktoru, kde se nachází chladicí systém, světlomety, vývodový hřídel a tříbodový závěs. Novou řadu T7 tvoří osm modelů se šestiválcovými motory FPT, které s využitím technologie ECOBlue HI-eSCR splňují limity normy stupeň IV.

Kabina poskytuje řidiči více komfortu a řadu inovací pro zvýšení produktivity. Až šestnáct LED pracovních světlometů osvítí okolí traktoru v okruhu 360 stupňů. Nový systém souvraťové automatiky Headland Turn Sequencer II poskytuje možnost komplexní kontroly a ovládání manévrů soupravy traktoru T7 s nářadím na souvratích. Systém se ovládá na dotykové obrazovce  terminálu IntelliView™ IV na přehledném menu. Dokáže ušetřit stovky stále se opakujících úkonů řidiče každý den. Samozřejmě traktory T7 umožňují ovládat přípojné stroje pomocí ISO-Bus; ovšem s novým vývojovým stupněm ISO-Bus Class III mohou již tyto stroje v průběhu práce vysílat povely na traktor, například regulovat jeho pojezdovou rychlost.

Traktory New Holland T7  jsou také farmáři s oblibou využívány v dopravě, kterou provádí efektivně i díky plynulé převodovce AutoCommand. Pro bezpečný provoz nabízí propracovaný brzdný systém, který je na úrovni běžné pro normální silniční vozidla.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *