Modernizace pokračuje u kompaktních traktorů

„Zemědělství se mění a stále větší význam mají digitální technologie. Valtra je na tyto změny připravena,“ řekl víceprezident pro obchod a marketing Valtry Miko Lehikoinen na tiskové konferenci. Na základě úzké spolupráce se zákazníky si umí dobře představit budoucnost.

Svět se mění, je stále více digitální a inteligentnější. Tak se mění i požadavky zemědělců a dalších zákazníků na výrobce Valtra. Za poslední rok vzrostl zájem o telemetrický systém Valtra Connect o 130 procent. A podobně jsou na tom i další řešení – satelitní navigační systémy a ostatní systémy z oblasti precizního zemědělství. Za posledních pět let se počet jimi z výroby vybavených traktorů Valtra zvýšil ze tří na padesát procent a stále roste.

Poté Miko Lehikoinen řekl, že je pyšný na to, že Valtra může zástupcům odborných periodik prezentovat další tři modelové řady traktorů v nové páté generaci. Stroje integrují ty nejlepší zkušenosti tohoto výrobce v oblasti konstrukce traktorů a nabízí více komfortu, nové inovativní funkce a nové inteligentní technologie.

První novou řadou jsou kompaktní traktory nižší výkonové třídy Valtra A5. Modely A75, A85 a A95 mají novou variantu jednoduché reverzační převodovky HiTech 2: dvanáct rychlostních stupňů spolu s dvoustupňovým řazením při zatížení dává dohromady 24 rychlostí pro oba směry jízdy. Tři výše uvedené traktory jsou poháněny tříválcovým motorem, čtyři nové větší typy A105 až A135 pak motorem čtyřválcovým.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *