Trojlístek koncernových bratrů

Obec Čížkrajice leží v malebné krajině jižních Čech. Pole střídají louky, na kterých se mnohde pasou krávy a nechybí ani lesní hvozdy. Na malebnosti kraje se částečně podílejí zemědělci, tedy i podnik ZD Čížkrajice, kam jsme se vyjeli podívat za traktorem Deutz-Fahr Agrotron 6160 Cshift.

ZD Čížkrajice se zabývá rostlinnou i živočišnou výrobu. Hospodaří na rozloze 540 ha zemědělské půdy a k tomu chová dvě stovky dojných krav. Vybaveno je moderní zemědělskou technikou včetně trojice traktorů a sklízecí mlátičky, trojice traktorů a sklízecí mlátičky.

Dobrá spolupráce

Kombinovaná výroba s produkcí mléka je jednou z nejnáročnějších činností v zemědělské výrobě a na pozadí klimatických i sociologických změn, kdy počasí přináší různé extrémy a stále ubývá kvalifikovaných zaměstnanců, je prakticky nemožné provozovat tuto činnost bez použití moderní zemědělské techniky. Podnik zaměstnává okolo desítky zaměstnanců a s pěti sty hektary obhospodařované půdy se řadí spíše ke středně velkým podnikům. Techniky mají přesně tak akorát, a proto je velmi důležité, aby veškerá technika dobře fungovala, a pokud by se objevil přece jen nějaký problém, aby byl na blízku rychlý a kvalitní servis. Prodejce Garnea a. s. i Y-CZ s. r. o. splňují obojí. Nabízí spolehlivou techniku a rychlý a kvalitní servis.
„V dnešní době nestačí jen prodat, ale o své zákazníky je potřeba se starat i po prodeji. Právě to Garnea poskytuje, a tak od ní nakupujeme a jsme se spoluprací spokojeni.“ Říká předseda družstva Karel Štangl. V technickém parku mají od výše zmíněných prodejců nakoupenou a servisovanou celou řadu strojů včetně sklízecí mlátičky Deutz-Fahr s šestimetrovou žací lištou, nejsilnějšího traktoru Lamborghini R7.220 nebo nejnovějšího traktoru Deutz-Fahr Agrotron 6160.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *