Ucelená nabídka specializované firmy

V současné době se stále více prosazují technologie precizního zemědělství. Jednou z úzce specializovaných firem na našem trhu je společnost AGRI-PRECISION s. r. o. Nabízí uživatelům strojů bez rozdílu značky monitorovací systémy, GPS navigace a systémy pro řízení zemědělských strojů. Ucelený sortiment pomáhá zvýšit efektivitu i přehlednost výroby.

Monitorovací systémy jsou zaměřeny tak, aby poskytovaly maximální užitek pro praxi a přitom se snadno aplikovaly v podmínkách provozu. Nezáleží přitom na velikosti ani na struktuře podniku. Komplexní systém pro správu vozového parku má název Itineris a umožňuje uživateli vidět aktuální situaci v reálném čase, detailní historii na mapě a historii a statistiky v tabulkách.

Velmi široký sortiment optických navigací od výrobců Leica a Raven se vzájemně dobře doplňuje. Zahrnuje navigace od nejjednodušších manuálních verzí přes asistovaná řízení až po nejkomfortnější autopiloty. Výhodou je spolehlivost v příjmu signálu, komfortní a přehledné ovládání a celá řada dalších systémů, jako je automatické vypínání sekcí postřikovače či secího stroje, možnosti lokálně variabilní aplikace a další.*

Více informací přinese týdeník Zemědělec 11/2014.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *