Úctyhodných sto let kvality na kolech

Společnost Krampe se od jejího vzniku v roce 1918 věnuje návěsům. Postupem času se začal rozrůstat sortiment nabízených produktů o další, jako jsou přívěsy, točny, nebo hákové nosiče. Vzhledem k době, kterou Krampe na trhu působí, zná své zákazníky velmi dobře, neboť i zakladatelé byli farmáři. A kdo jiný by měl znát lépe potřeby samotných zákazníků než zemědělec.

Krampe vloni oslavila úctyhodné sté výročí od založení společnosti a při této příležitosti představila limitovanou edici sta kusů návěsů, po kterých se téměř okamžitě zaprášilo.

Po více než sto letech je firma stále řízena rodinou Krampe.

Proslulé motto

Produkty Krampe jsou proslulé díky svému mottu „Kvalita na kolech“. Každý majitel návěsu, přívěsu a hákového nosiče vám jistě potvrdí, že stroje se značkou Krampe patří na trhu mezi špičku – co se týče kvality i vypořádáváním se s extrémními podmínkami.

Novinky se představí v Hannoveru

Letos  představí společnost Krampe několik novinek na veletrhu Agritechnica v Hannoveru. Zaměříme se na jednu z nich, a to velkoobjemový návěs Krampe Big Body 980, který bude při této příležitosti představen. Bude se jednat o dosud největší tridemový návěs Big Body. Na rozdíl od dosud největšího vozu BB 900 bude mít větší objemem až o 50 m3 (s 80centimetrovými nástavkami). Byť je v posledních letech slyšet stále častěji, že by se návěsy a přívěsy měly spíše zmenšovat, opak je pravdou. Výrobci se snaží nabízet větší a větší modely a Krampe je toho důkazem. Poptávka po modelech s vyšší ložnou plochou neustále roste. Konkrétní výbava Big Body 980 bude představena až v Hannoveru, ale jistě bude vycházet ze známé koncepce BB 900. Protože podvozky Krampe se vyznačují výbornou průchodností terénu, skvělou stabilitou podvozku a díky propracované konstrukci podvozku nedochází k překroucení rámů ani při extrémních podmínkách. Každá stěna vany je ze samostatného plátu, aby se eliminoval počet svárů a tím pádem se snížilo riziko vyvalení či prasknutí střeny v oslabeném místě. Krampe, to je kvalita bez kompromisu.

Pro přepravu na delší vzdálenosti po silnici je vhodný model Krampe Bandit 1070/30, se kterým jsme, ve spolupráci s firmou Mercedes Croy, která zapůjčila tahač, předváděli Demo Tour po celé České republice. Předvádění se setkalo s velkým zájmem zákazníků, kteří si chtěli vyzkoušet soupravu agrotahač Mercedes AROCS s Krampe Bandit 1070/30. Sedlový návěs Krampe Bandit disponuje dnem s posuvným pásem, který dokáže vyložit veškerý materiál z návěsu do 70 sekund. Výhodou soupravy je, že na soupravu agrotahač Mercedes s Krampe Bandit je zapotřebí pouze řidičské oprávnění T. Tato souprava může i na dálnici, protože Krampe i Mercedes jsou homologovány na rychlost 80 km/h. Demo Tour Mercedes ve spojení s Krampe Bandit bychom chtěli letos zopakovat, neboť se setkala s velkým ohlasem a stále je tu mnoho zákazníků, kteří by si tuto soupravu chtěli vyzkoušet během žní.*

 

Ing. Vít Polák

produktový manažer Krampe

PEKASS a. s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *