Užitečný pomocník v kabině

Terminál CCI.1200 firmy Kuhn disponuje obrazovkou s úhlopříčkou 12,1 palce v designu tabletu, na níž je dostatek prostoru pro zobrazení i několika různých aplikací zároveň. Terminál má četné užitečné aplikace již ve standardní výbavě.

Patří k nim například CCI.TECU, která poskytuje základní informace o traktoru, jako například pojezdovou rychlost, otáčky vývodového hřídele či polohu tříbodového závěsu; CCI Convert si bude rozumět s plodinovými senzory a umožní lokálně variabilní aplikaci živin v závislosti na výživném stavu porostu; živý pohled na zvolenou oblast pomocí kamery s výstupem na terminálu dovoluje aplikace CCI.Cam; CCI.Help System je nápověda pro všechny aplikace s využitím obrázků a videí.

A za příplatek umí být terminál Kuhn CCI 1200 ještě užitečnějším pomocníkem v systémech precizního zemědělství, protože bude umět manuální navigaci (aplikace CCI.Command Parallel Tracking), ovládání sekcí (CCI.Command Section) či dokonce lokálně variabilní aplikaci na základě předpisové mapy (CCI.Task Control).*

Více informací přinese měsíčník Mechanizaci zemědělství č. 6/2019.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *