Ve Starém Jičíně otevřeli dveře

Společnost Agromex pořádala na své pobočce ve Starém Jičíně tradiční akci Den otevřených dveří. Zákazníkům severomoravského regionu představila svůj kompletní sortiment, kterému vévodí značka techniky Fendt, ale zdaleka to není jediná významná značka. V portfoliu Agromexu je též manipulační technika Weidemann, technika pro zpracování půdy Kerner, technika do vinic a sadů Pellenc nebo nově dopravní technika Kröger.

Pobočka Agromex Starý Jičín je jednou z šesti poboček společnosti Agromex. Síť doplněná ještě o tři servisní body pokrývá celou Českou republiku a zákazníkům tak dokáže představit celý svůj sortiment ať už jsou odkudkoliv. Stejné je to i se servisem, který je díky pokrytí celého území velmi rychlý a je k dispozici prakticky nonstop.

Tradiční akce

Pobočka Agromex Starý Jičín byla otevřena v prosinci roku 2013 a jejím úkolem je prodej a servis sortimentu mateřské společnosti Agromex v regionu Zlínského a Moravskoslezského kraje a kromě okresu Prostějov působí také v celém Olomouckém kraji. Obchodní aktivity mají na starosti tři prodejci a servis je v rukou šestice šikovných servisních techniků. Jeden pracovník má na starosti sklad náhradních dílů, jejich nákup i prodej, a na všechno dohlíží vedoucí pobočky Milan Sochor.
Společnost Agromex a samozřejmě i její pobočky si zakládají na kvalitním a rychlém servisu. Proto má tým servisních techniků k dispozici plně vybavené vozy včetně moderních diagnostických systémů. Technici díky tomu menší opravy zvládají snadno přímo u zákazníků. K větším opravám nebo například k posezónnímu servisu mají k dispozici na pobočce vybavenou velkou dílnu, ve které je možné opravovat současně až 8 traktorů.
Den otevřených dveří na pobočce Starý Jičín je již tradiční akcí, jež se koná vždy v březnu lichého roku, tak aby se nekryla s výstavou Techagro. Akce slouží k setkání se stávajícími zákazníky, ale je určená i pro všechny ostatní, kteří mají o techniku prodávanou společností Agromex zájem.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *