Velké předvádění techniky v Senici

Přelom léta a podzimu, měsíc září, si vybrala společnost Farmet a. s. z České Skalice pro svůj první podzimní firemní den. Přední český výrobce zemědělské techniky všem pozvaným hostům představil a také prakticky předvedl stroje na zpracování půdy a setí v Senici u Poděbrad.

Tato organizačně náročná akce, při níž se divákům v praktických ukázkách představilo 17 souprav, se uskutečnila na pozemcích společnosti AGD Senice ve spolupráci s regionálním obchodním zástupcem značky Farmet, firmou ZE TE PA s. r. o.
Na návštěvníky čekaly stroje, připravené ukázat své kvality při zpracování strniště, podmítnutého pozemku či hrubé brázdy po orbě. Půda na dně bývalých rybníků v okolí Senice je sice úrodná, ale obtížně zpracovatelná. Přestože bylo strniště delší, než je obvyklé, a velmi těžká půda po orbě ještě nestačila ani slehnout, vypořádaly se všechny stroje s danými podmínkami na výbornou.
Aktivně předváděné soupravy ještě doplnila staticky vystavená technika, mezi níž nechyběl například Strip-till pro pásové zpracování půdy. Po praktickém předvádění měli návštěvníci možnost prohlédnout si podrobně veškerou techniku a konzultovat odborné otázky se zástupci výrobce i regionálního prodejce. Posádky strojů byly i nadále připraveny individuálně předvést jakýkoliv z vystavených strojů. Ukazuje se, že systém více menších firemních dnů v různých regionech, uspořádaných pro menší skupiny účastníků, vyhovuje oběma stranám.*

Více v periodikách vydavatelství Profi Press.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *