Víc než jen prodej a servis

Společnost AGRIMA Žatec nabízí zemědělskou a komunální techniku, poprodejní služby, profesionální servisní zázemí a ještě něco navíc.

Portfolio firmy sídlící ve Staňkovicích nedaleko Žatce tvoří zemědělská a komunální technika tuzemských i zahraničních výrobců. Dominantní značkou v nabídce je dlouhodobě New Holland, dalšími již historickými značkami jsou Agrio, Lemken, Krone či Amazone. Kompletní nabídka firmy AGRIMA je však mnohem širší a zahrnuje také techniku značek Wielton, OPaLL-AGRI, Pichon, Tifone, Elho, SMS, ZDT či Molčík. A zapomenout nesmíme ani na speciální techniku pro chmelaře. Mezi oblíbené patří stroje Dondi na zpracování půdy ve chmelnicích.

Prodej strojů je však pouze jednou stranou mince. Tou druhou a mnohem náročnější je zajištění kvalitního servisu, vždyť u zákazníků pracuje v současné době technika v hodnotě přibližně 2,5 miliardy korun. Stále se zvyšujícímu počtu a technické vyspělosti strojů se proto musí také přizpůsobovat technické zázemí firmy. V zrekonstruovaném areálu je v současné době moderní servis, servisní technici mají k dispozici 14 plně vybavených pojízdných dílen, provoz servisu a skladu náhradních dílů se opírá o moderní počítačový informační systém. Kromě toho však vedení společnosti v prostorách servisu vybudovalo také školicí místnost, která by měla být do budoucna polyfunkční. Slouží především pro školení obsluh strojů, jako služba pro zákazníky. Je vybavena samostatným odsáváním výfukových plynů, aby bylo možné přistavit třeba traktor. Školení vedou zástupci výrobce či importéra. V budoucnu by mohla tato učebna také sloužit pro výuku učňů, protože společnost AGRIMA spolupracuje dlouhodobě s odbornou školou v Podbořanech, z níž do ní chodí učni na praxi.*

Více v regionální příloze týdeníku Zemědělec z Ústeckého kraje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *