Více možného využití pro upravenou sněžnou rolbu

Nový PistenBully 600 Polar GreenTech německého výrobce Kässbohrer Geländefahrzeug AG může v zemědělskému podniku nalézt i další využití než jen rozhrnování řezanky na silážním žlabu. Může shrnovat i další materiály jak v areálu, tak mimo něj, včetně zeminy, pomáhat při těžbě rašeliny anebo zajištovat sečení na silně svažitých pozemcích, na loukách s nízkou únosností půdy či mulčování ploch, které se díky podmáčení hospodářsky nevyužívají.

Koncept celého vozidla je flexibilní. Také shrnovací radlice mohou být v různém provedení, ale výrobce myslí i na využití prostoru za kabinou k přídavnému dotížení anebo k instalaci rozličných nástaveb. Sklopný kontejner dovoluje převážení materiálů, dále tam může být usazen zásobník na posečenou hmotu. Stroj může také být agregován se samosběracím návěsem nebo s rozmetadlem vápna či minerálního hnojiva.

Právě proto, že nasazení nové rolby může být tak mnohostranné, nabízí výrobce tři různé typy pásů –X-Track, kombinované pásy a ocelové pásy, v šířkách od 780 do 1648 mm. Nový PistenBully 600 Polar GreenTech se navíc ještě pyšní zesílením náprav a rámu a tím i vyšší užitečnou hmotností. Nechybí ani certifikace ROPS. Na základě zkušeností z provozu předcházejících generací v zemědělství je provedeno pečlivé utěsnění proti pronikání nečistot a prachu, čímž se snižuje náročnost na údržbu.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *