Virtuální veletrh představuje novinky

Současná koronavirová krize znemožnila zemědělcům návštěvy veletrhů zemědělské techniky a prohlídku tam vystavovaných strojů. Firma Pöttinger jako inovativní výrobce zemědělské techniky ale přináší svět své zemědělské techniky ke svým příznivcům a zákazníkům až domů: 18. listopadu 2020 oficiálně otevřela virtuální veletrh.

Pöttinger přichází opět s celou řadou novinek. Aby byly tyto novinky zpřístupněny široké veřejnosti, využívá moderní komunikační nástroj. Prezentuje své produkty virtuálně na digitální platformě. Nekomplikovaná interakce ve vysoké kvalitě vede k novým zážitkům.

Přehled nad vystavenými stroji je velmi blízko realitě. Zrovna tak je expozice laděna v duchu výstav firmy Pöttinger na mezinárodních veletrzích zemědělské techniky v Evropě. Návštěva virtuálního veletrhu tak připomene příznivcům značky návštěvu skutečných expozic. I ve svém domově či obývacím pokoji se zájemci mohou informovat o detailech strojů, o které mají zájem, mohou se podívat na videoukázku atd. Virtuální veletrh může být navštěvován opakovaně kdykoli, a to bez nutnosti registrace návštěvníků a bez pořizování si vstupenky. Postačuje k tomu počítač s přístupem na internet či mobilní elektronické zařízení.

Firma Pöttinger svou novou platformu zároveň i neustále doplňuje o nové prvky, informace a možnosti interaktivního kontaktu, podobně jako na mezinárodním veletrhu standardního formátu.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *