Výroba strojů se rozvíjí

Firma LEMKEN jako přední světový výrobce také myslí na budoucnost a stále investuje. Do dalšího rozšiřování výrobních kapacit a modernizace výrobních technologií investoval LEMKEN celých 8,5 milionu eur. Dále byl započatý proces optimalizace systému logistiky komponent do výroby v závodě v Alpenu, aby byly jednotlivé výrobní linky zásobovány ještě efektivněji. Další pozitivní efekt spočívá v tom, že byl uvolněný prostor pro výrobu nových produktů značky LEMKEN.

Vyšší byly také investice do lidských zdrojů. Celkový počet zaměstnanců dosahuje již 1635, což je o 165 více, než v roce 2017. Tento přírůstek je dán převzetím 39 zaměstnanců firmy Steketee a rozšířením stavu pracovníků ve výrobě. Výrazného nárůstu se dočkal také tým v závodě firmy LEMKEN v Indii.

Firma LEMKEN se nijak netají tím, že vyrábí profesionální produkty. Všechny stroje jsou připravené plnit nejvyšší nároky – jak kvalitou práce, tak i širokými možnostmi nastavování a životností opotřebitelných dílů. Praxe tyto vlastnosti oceňuje stále více, což dokazuje vysoký počet objednávek strojů na začátku tohoto roku. Manažeři společnosti tak očekávají i v roce 2019 dobrý průběh obchodu.

Zájem ze strany zákazníků ještě více zvedají novinky, jako jsou krátké talířové brány Rubin 10, nástupce slavné modelové řady podmítačů Rubin 9, či zcela nová řada polonesených pluhů Diamant 16 a nový nesený šestiradličný pluh. Sortiment secích strojů rozšiřuje čelně nesený zásobník osiva či hnojiva Solitair 23, který společně se secí lištou a rotačními bránami může fungovat jako kompletně nesená secí kombinace v rozděleném uspořádání.

Firma LEMKEN se také připravuje na mezinárodní veletrh Agritechnica, který se bude konat na podzim 2019. Své příznivce hodlá překvapit dalšími novinkami.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *