Vztah vybudovaný na důvěře

Firma TEP – AGRO spol. s r.o. z Fojtovic vznikla v roce 1998, a tak v letošním roce slaví dvacetiny. Z uplynulých dvou dekád celých patnáct let spolupracuje při nákupu a servisu zemědělské techniky se společností AGRIMA Žatec s. r. o. Výsledkem jsou desítky prodaných strojů a pocit vzájemné důvěry, který je v obchodu velmi důležitý.

Hovoříme-li o technice na farmě, nelze nezmínit společnost AGRIMA Žatec s. r. o. Jednak proto, že vzájemná spolupráce trvá již dlouhých patnáct let, jednak proto, že většina strojů pochází právě od tohoto prodejce. První uskutečněný obchod si Michal Krajhanzl mladší nepamatuje, ale pamatuje si ho obchodní zástupce firmy AGRIMA Jiří Mastík, který působí v Ústeckém kraji již 23 let: „Prvním strojem od firmy AGRIMA byl traktor New Holland TS 115 v kombinaci s předním neseným a zadním taženým žacím strojem s kondicionérem značky Kuhn.“ Později byl tento traktor agregován s lisem. A zajímavostí jistě je, že pracuje na farmě dodnes. I když má jeho motor již odpracováno 14 600 mh, majitelé věří, že jej budou ještě dlouho využívat.

Víc než obchod
Po 15 letech již mezi firmami TEP – AGRO spol. s r. o. a AGRIMA Žatec s. r. o. nepanují pouze obchodní vztahy, ale spolupráce je založena na vzájemné důvěře. Zákazník přichází s potřebou techniky a ví, že pro něj obchodník najde to nejlepší řešení. Důkazem je jak vzájemná spokojenost, tak fakt, že společnost AGRIMA dodala za dobu spolupráce na farmu do Fojtovic již více než tři desítky strojů.

Celý článek vychází v regionální příloze týdeníku Zemědělec věnované Ústeckému kraji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *