Z malé dílny na rotační brány mezinárodní společností

Maschio Gaspardo je skupinou výrobců s mezinárodní působností. Zabývá se výrobou zemědělské techniky pro sklizeň pícnin, zpracování půdy, setí, sázení a ochranu rostlin. Vyrábí široký sortiment aktivního nářadí na zpracování půdy, mulčovačů, přesných a úzkořádkových secích strojů, mulčovačů, pluhů, strojů pro systémy konzervačního zpracování půdy, postřikovačů a lisů.

Společnost vlastní osm výrobních závodů, z toho pět v Itálii a tři mimo ni, tj. v Rumunsku, Indii a Číně. Kromě toho má Maschio Gaspardo ještě třináct poboček po celém světě.

Aktuálně je v této společnosti zaměstnáno celkem 1900 pracovníků. Ekonomický růst je založen na stálé výzkumu a vývoji, zajišťovaném týmem vysoce kvalifikovaných inženýrů. Maschio Gaspardo je společnost, která nachází nová řešení, uvádí do života nové technologie a podporuje vývoj v zemědělství.

Začátek existence společnosti se datuje do roku 1964, kdy bratři Egidio a Giorgio Maschio zahájili výrobu rotačních bran ve stodole u svého domu. Jejich dílna vešla do povědomí jako „malý obchod s rotačními bránami“. V současnosti vlastní rodina Maschio firmu, která je velkým průmyslovým podnikem v Itálii, jenž se těší stálému růstu.

Pro sklizeň suché i zavadlé hmoty jsou určeny svinovací lisy s variabilní komorou řady Extreme 3. Lis Extreme 365 HTC umí formovat balíky se šířkou 1200 mm a maximálním průměrem 50–165 cm. Jak požadovaný průměr, tak i slisovanost hmoty si řidič může nastavovat z kabiny traktoru. Zemědělcům, kteří chtějí ušetřit čas i náklady, nabízí Maschio Gaspardo kombinaci lisu s baličkou Mondiale 120 Combi. Stroj s 15 anebo 25 noži je vybaven systémem automatického čištění nožů.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *