Zastoupení společnosti Agrifac na českém trhu

Od letošního září se společnost Dagros, s. r. o., stala oficiálním importérem postřikovačů Agrifac do České republiky. Obě strany pevně věří, že toto partnerství pomůže k vyššímu povědomí o postřikovačích Agrifac na území České republiky, k vyšším prodejům a kvalitnějšímu servisu těchto velice inovativních postřikovačů.

Postřikovače Agrifac nabízejí celou řadu inovativních a patentovaných technologií:

  • Maximálně stabilní podvozek StabiloPlus, který zaručuje výbornou stabilitu a rozložení váhy na všechna čtyři kola za každé situace.
  • Vysoce kompaktní a vysoce stabilní postřiková rampa J-Boom se stálou cirkulací, nezávislým ovládáním ramen a pracovním záběrem až 55 m.
  • Systém DynamicDosePlus umožňuje upravit dávkování postřiku individuálně pro každou trysku postřikovače, takže každá kapka zasáhne pouze správné místo.
  • AiCPlus je kamerový systém s umělou inteligencí, který se dokáže sám učit a na základě algoritmu ošetřovat pouze vybranou rostlinu.
  • Systém HighTechAirPlus umožňuje vždy pracovat se správnou velikostí kapek, kterou lze plynule nastavit od velmi jemné až po hrubé bez změny trysky. To poskytuje lepší pokrytí listové plochy za všech okolností.

Ve třetím zářijovém týdnu také proběhlo první školení ve spolupráci s výrobním závodem Agrifac. Společnost Dagros bude v brzké době pokračovat v dalších obchodních i servisních školeních, aby její pracovníci dokázali zákazníkům v České republice poskytnout prvotřídní služby a přesvědčili je o přednostech a jedinečných vlastnostech postřikovačů od výrobce Agrifac.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *