Žhavé novinky pro letošní sklizeň

Parádní „disciplínou“ společnosti KUHN CENTER CZ v oblasti prodeje zemědělské techniky jsou stroje na sklizeň pícnin Kuhn. Jak velké podniky, tak menší farmáři u nich oceňují vysokou kvalitu, velkou výkonnost, rentabilitu, spolehlivost a snadné seřizování i ovládaní. Přitom jsou energeticky nenáročné, zvládnou je i slabší traktory. Široké portfolio navíc pokrývá kompletní sortiment do různých výrobních podmínek.

Rok co rok přichází francouzský výrobce s řadou novinek, které zaručují nejen velký a spolehlivý výkon, ale především jednoduchou obsluhu a komfortní ovládání. Přibývá nastavení pracovních parametrů přímo z kabiny traktorů, takže obsluha nemusí během odlišných pracovních podmínek ani zastavit. „Také v letošním roce uvádíme na trh celou řadou nových strojů na sklizeň pícnin,“ pochlubil se týdeníku Zemědělec obchodní ředitel společnosti KUHN CENTER CZ Ing. Zdeněk Kříž. „A nejvíc je jich v kategorii diskových žacích strojů. K oblíbené řadě 100 GMD 240 až 310 přibyla letos nová řada 105 v záběru 2,8 až 3,5 metru. Modely GMD 285 FF, 315 FF a 355 FF s vertikálním sklápěním jsou ideální pro středně veliké farmy s členitým terénem, neboť dokonale kopírují povrch pozemku. Přitom zaručují vysokou kapacitu sečení při velké pojezdové rychlosti a nízkém příkonu.“

Inovace se nevyhnuly ani žacím strojům Kuhn s kondicionérem. Společnost KUHN CENTER CZ zařadila do svého portfolia dva nové nesené žací stroje FC 3115 D a FC 3115 R, které kombinují kondicionér (D – s ocelovými prsty, R – polyuretanový válec) s hydropneumatickým odpružením Lift-Control a vertikálním skládáním.

Více se o nových žacích strojích Kuhn můžete dočíst v Zemědělci č. 10.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *