Zlatý hattrick finských mlátiček

V kategorii do 300 koní obhájily v loňském roce svoje obchodní prvenství v České republice z let 2016 a 2017 sklízecí mlátičky Sampo a dosáhly tak na jedinečný zlatý hattrick. Uvedená informace zazněla na tradičním setkání uživatelů a příznivců sklízecích mlátiček Sampo ve Velkém Meziříčí. V pořadí již čtvrtý Sampo den uspořádala ve svém středisku společnost P & L Biskupce, jež má finské mlátičky ve svém portfoliu.

Farmáři, které spojuje tato kanárkově žlutá technika, se mohli ve vyhřáté hale podělit o dosavadní zkušenosti, a to jak mezi sebou, tak i s budoucími uživateli či se zástupci společnosti P & L. Že tato akce nabývá na prestiži potvrzuje osobní účast hned dvou zástupců výrobního závodu Sampo Rosenlew. Do Velkého Meziříčí zavítali Toni Romppanen – vedoucí zákaznického servisu a David Pelánek zajišťující pro Sampo marketing a prodej ve střední Evropě.

„Dnešní Sampo den chceme využít i k tomu, abychom poděkovali zákazníkům za důvěru,“ říká Marek Psota z pořadatelské společnosti, produktový manažer značky Sampo Rosenlew. „Především díky jejich trvalé důvěře obhájily mlátičky Sampo svá předešlá prvenství. Poděkování patří také našim obchodním kolegům a servisním pracovníkům za odvedenou práci. Právě servisní technici naplňují naše motto „Servis, za kterým stojí lidé.“ Sklízecí mlátičky Sampo šité na míru jednotlivým zákazníkům jsou vybaveny motory Sisu Power o výkonu 150 až 300 koní, dvěma až čtyřmi bubny, čtyřmi až šesti vytřásadly a lištou o záběru 3,1 až 6,9 metru. Zemědělci u nich vyzdvihují spolehlivost při sklizni, precizní severské zpracování, dlouhou životnost a minimum elektroniky.*

Celou reportáž naleznete v Zemědělci č. 11.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *